Freestyle a BMX bicykle

Freestyle BMX sa vyvinul v polovici sedemdesiatych rokov, keď cyklisti BMX začali používať rovnaké prekážky a miesta na jazdenie ako skateboardisti.

Freestyle BMX je kreatívny šport, v ktorom sa zameriavate na vykonávanie trikov. Počas jazdy môžete použiť rôzne druhy prekážok alebo vykonávať triky na rovnom povrchu.

Street BMX

Freestyle BMX bicykel môžete v meste používať rovnakým spôsobom, ako ostatní používajú skútre, skateboardy alebo inline korčule. Typickými prekážkami pri jazde na ulici sú schody, zábradlia, rúry, steny a podobne.

Park BMX

Dobrá voľba, ak uprednostňujete nejaké triky pre skatepark. Rampy a elektrónky sú skvelé pre jazdy freestyle BMX.

Rovinatý BMX

Flatland sa líši od väčšiny ostatných freestyle disciplín tým, že vykonáva triky a vyvíja sa na rovnom povrchu bez prekážok. Perfektná rovnováha a vysoké technické schopnosti na bicykli sú tu veľmi dôležité. Bicykel Freestyle BMX musí byť veľmi odolný, pretože cyklista často stojí na svojich rôznych prvkoch - na kolíkoch alebo ráme. Flatland riding kombinuje triky s prvkami breakdance, často považované za umeleckú show.

Trail / Dirt BMX

Jazda na špeciálne upravenej trati vonku a na prekážkach v piesku / štrku. Pozostáva z skákania medzi dvoma rampami a vykonávania trikov a vývoja vo vzduchu. Aj keď sú Trail a Dirt veľmi podobné disciplíny, medzi nimi sú určité rozdiely. Chodník je primeraná plynulosť a vykonáva pokročilé triky, zatiaľ čo rampa a vývoj na nich je riskantnejší.

Freestyle bicykel DHS Jumper 2005 20" - model 2021
299,99€

Freestyle bicykel DHS Jumper 2005 - model 2019 je špičkový bicykel, s ktorým zažijete ten pravý..

KHE FREESTYLE BICYKEL 20 " BARCODE ČIERNY
299,99€

KHE Barcode je špičkový 20 "bicykel BMX. Pretože za jednoduchým čiernym dizajnom stojí bicykel BMX, ..

Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)